Warunki reklamacji i zwrotów automatyki bramowej

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący Adres do zwrotu: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BAS TECH Krzysztof Osowski 83-200 Starogard Gdański ul. Gryfa pomorskiego 75

Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W tym celu Kupujący powinien przesłać drogą elektroniczną lub listownie oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwrot środków nastąpi na podane przez Kupującego konto bankowe najpóźniej 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrotu przedmiotu. Kupujący powinien również potwierdzić rezygnację z transakcji w mailu otrzymanym od serwisu sklepu. Zwroty proszę kierować na adres podany w danych sprzedającego. Zwracany towar nie może zostać otwarty, nie mogą być rozerwane plomby, zwracany towar musi być w takim stanie jakim otrzymał kupujący.

W przypadku jeśli przy produkcie stoi klauzula :

ZAPLANUJ MĄDRZE ZAKUPY BO PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE I BRAK ZWROTÓW 

Nie zwracamy takich rzeczy jest to towar na specjalne zamówienie gdzie tylko ściągamy go pod klienta od dystrybutora, w takim przypadku drogi kliencie nie mamy możliwości też go zwrotu także zanim kupisz przemyśl dwa razy.


Załączniki: