Koszyk

Wózek do bram WBR-5 B/s52 5 rolkowe wzmocnione łożyska do bram 3-6 metrów światła wjazdu

Wózki do bram przesuwnych
389.5 PLN(brutto)

88.03 EUR
96.60 USD
929.74 SEK
956.61 NOK
2377.90 CZK
655.92 DKK
93.87 CHF
667.60 HRK
172.16 BGN

Dostępność : Produkt niedostępny

Producent : Stamet

Symbol : Stamet WBR-5 B/s52

Czas wysyłkiDostarczamy w ciągu 5 dni roboczych

Zwrotbrak

Zestaw zawiera :

- 2 precyzyjnie wykonane wózki 5 rolkowe z rolkami o szerokości 20-22 mm w kształcie łuku , wykonane w standardzie 0,01 ( tzw pod łożysko) zapinane na pierścień Segera. Wózki w 100 % rozbieralne . Nic nie zagniatane , zaciskane . Wózki wahliwe - regulowane z platformą 250 mm do szyny 80x80x5

- gniazdo najazdowe z odbojnikiem gumowym by brama łagodnie wjeżdżała .

- rolka najazdowa z sworzniem zapinanym na Seger , nie zagniatanym , co eliminuje ryzyko zerwania się w trakcie użytkowania .

Wózek jest ocynkowany w profesjonalnej ocynkowni z wszelkimi atestami . 

 

 

 

WYRÓB POLSKI 

SZANOWNY KLIENCIE U NAS KUPUJESZ POLSKI PRODUKT WYSOKIEJ JAKOŚCI, NIE TANI CHIŃSKI WÓZEK  LUB CHIŃSKI - "UDAJĄCY POLSKI" KTÓRY PO 3-4 LATACH UŻYTKOWANIA NADAJE SIĘ DO WYMIANY CO GENERUJE KOSZTY NIE TYLKO WÓZKA ALE I PRAC SERWISOWYCH . … ORAZ  "PSUJE NERWY"....  każdego dnia sprzedajemy wózki do wymiany w bramach po 2-3-4- latach użytkowania, gdy zastosowano o 20 zł - 50 zł tańsze wózki albo tanie chińskie 5 rolkowe bez względu na wielkość bramy. 

 

Stosujemy łożyska wysokiej jakości z uszczelnieniem 2 RS – tworzywowe, uszczelnienie to jest bardziej szczelne i lepiej zabezpiecza kulki łożyska przed brudem, woda, rdza  jak spotykane w innych wózkach uszczelnienie stalowe ZZ. Oczywiście 2 RS jest droższe jak ZZ. W wielu modelach  do bram ciężkich stosujemy łożyska wzmacniane O 60% większa nośność statyczna i dynamiczna typ S-52.

W innych wózkach łożysko w rolce jest zagniatane . W  łożysku zagniatanym średnica rolki jest wykonywana z dużym luzem tak by łożysko " wpadało " luźno i przed obrotem  w rolce zabezpiecza je tylko punkty zagniecenie .Rozwiązanie   tańsze  ale  niezgodne z " sztuka obsadzania łożysk"  ....czy ktoś ma  np w piaście auta łożysko z luzem - iż je wsuwa i wyciągnie dłonią a zabezpieczenie to "zagniotka " .

W naszych wózkach  rolki wykonywane są precyzyjnie  w  wymiarze tzw " pod łożysko " z dokładnością do 0,01 mm ( tzw setki ) , o pomiarowane średnicówka gdyż suwmiarka nawet elektroniczna  nie gwarantuje dokładności   , dokładnie instalowana przy użyciu klasycznego Segera .... solidnie  z Segerem jako zabezpieczeniem  wg zasad sztuki  a nie "po taniości" .

 

W naszym wyrobie rolki są precyzyjnie montowane i co ważne można wymienić np. po 10-12 latach użytkowania - ułatwia to system montażu oparty na precyzyjnej śrubie - sworzniu  z „ łbem „ M 24” . Wymiana rolek jest prosta i nie ma potrzeby wymiany całego wózka. Wymiana całego wózka to także często problem z niezgodnością wymiarowa mocowań. Nasze rolki są zgodne wymiarowo z wyrobami – rolkami plastykowymi stalowymi dostępnymi na rynku .

Wózek idealnie nadaje się do bram przesuwnych kutych - ciężkich  od 4 do 8 m w świetle wjazdu , lub dla klientów którzy chcą kupić bardzo dobra "piątkę" o dużej wytrzymałości, trwałości, odporności eksploatacyjnej. 

WÓZEK Z WZMOCNIONYMI KÓŁKAMI WIĘKSZY ROZMIAR ŁOŻYSKA O PODWYŻSZONEJ NOŚNOŚCI DYNAMICZNEJ "C" - IDENTYCZNY JAK W WÓZKACH 8-9 ROLKOWYCH

Brak opinii do tego produktu.

Formularz dodawania opinii


Oceń produkt
Czy polecasz produkt ?
     
Opinie podlegają weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia opinii, które zawierają wylgarne słownictwo, teksty reklamowe lub wypowiedzi nie związane z ocenianym produktem.