Koszyk

Wózek do bram ciężkich WBR-6B, wózek do bram 4-6 metrowych

Wózki do bram przesuwnych
487.97 PLN(brutto)

110.28 EUR
121.02 USD
1164.78 SEK
1198.45 NOK
2979.06 CZK
821.74 DKK
117.60 CHF
836.38 HRK
215.68 BGN

Dostępność : Produkt dostępny

Producent : Stamet

Symbol : WBR-6B Stamet

Czas wysyłkiDostarczamy w ciągu 5 dni roboczych

Zwrotbrak

Zestaw zawiera :

- 2 precyzyjnie wykonane wózki 6 rolkowe z rolkami o szerokości 20-22 mm w kształcie łuku , wykonane w standardzie 0,01 ( tzw pod łożysko) zapinane na pierścień Segera. Wózki w 100 % rozbieralne . Nic nie zagniatane , zaciskane . Wózki wahliwe - regulowane z platformą 250 mm do szyny 80x80x5 lub 70x70x4

- gniazdo najazdowe z odbojnikiem gumowym by brama łagodnie wjeżdżała .

- rolka najazdowa z sworzniem zapinanym na Seger , nie zagniatanym , co eliminuje ryzyko zerwania się w trakcie użytkowania 

 

Podstawowy wózek do bram 4-6 metrowych. Sprawdza się w przypadku bram „pełnych” – z deskami lub blachą.
Rolki stal/tworzywo.

 

 

 

Wózek jest ocynkowany w profesjonalnej ocynkowni z wszelkimi atestami . 

Wózek jest  precyzyjnie montowany  z użyciem profesjonalnych elementów złącznych – Segery, specjalnej śruby – sworznia oraz specjalnych podkładek dystansujących z użycie rolek 68,5 mm i 69 mm np. dla szyny 80/80/5 dla zapewnienia precyzyjnej pacy bramy.

 

W NASZYM WÓZKU TAŃSZE MNIEJ PRECYZYJNE ROZWIĄZANIE NIE WYGRYWA Z LEPSZYM.

W naszym wyrobie rolki są precyzyjnie montowane i co ważne można wymienić np. po 10-12 latach użytkowania - ułatwia to system montażu oparty na precyzyjnej śrubie - sworzniu  z „ łbem „ M 24” . Wymiana rolek jest prosta i nie ma potrzeby wymiany całego wózka. Wymiana całego wózka to także często problem z niezgodnością wymiarowa mocowań. Nasze rolki są zgodne wymiarowo z wyrobami – rolkami plastykowymi stalowymi dostępnymi na rynku .

Wózek idealnie nadaje się do bram przesuwnych od 5 do 10 m w świetle wjazdu ,w szczególności do bram deskowanych , " mocno wypełnionych " profilem , zapewnia bardziej precyzyjna prace bramy dzięki dwóm rolkom prowadzącym szynę.

DO PRZENIESIENIA WAGI WÓZEK Z WZMOCNIONYMI 4 KÓŁKAMI WIĘKSZY ROZMIAR ŁOŻYSKA O PODWYŻSZONEJ NOŚNOŚCI  STATYCZNEJ I DYNAMICZNEJ "C" O 60%

Wózki masywne – waga zestawu ponad 22 kg z duża 300 mm stabilna dolna platforma , lecz co  ważniejsze są bardzo precyzyjnie przez nas wykonane . Dokładność wykonanie poszczególnych detali i ich montażu wpływa na pracę wózka w szynie nośnej bramy .

 

Stosujemy łożyska wysokiej jakości z uszczelnieniem 2 RS – tworzywowe, uszczelnienie to jest bardziej szczelne i lepiej zabezpiecza kulki łożyska przed brudem, woda, rdza  jak spotykane w innych wózkach uszczelnienie stalowe ZZ. Oczywiście 2 RS jest droższe jak ZZ. W wielu modelach  do bram ciężkich stosujemy łożyska wzmacniane O 60% większa nośność statyczna i dynamiczna typ S-52.

W innych wózkach łożysko w rolce jest zagniatane . W  łożysku zagniatanym średnica rolki jest wykonywana z dużym luzem tak by łożysko " wpadało " luźno i przed obrotem  w rolce zabezpiecza je tylko punkty zagniecenie .Rozwiązanie   tańsze  ale  niezgodne z " sztuka obsadzania łożysk"  ....czy ktoś ma  np w piaście auta łożysko z luzem - iż je wsuwa i wyciągnie dłonią a zabezpieczenie to "zagniotka " .

W naszych wózkach  rolki wykonywane są precyzyjnie  w  wymiarze tzw " pod łożysko " z dokładnością do 0,01 mm ( tzw setki ) , o pomiarowane średnicówka gdyż suwmiarka nawet elektroniczna  nie gwarantuje dokładności   , dokładnie instalowana przy użyciu klasycznego Segera .... solidnie  z Segerem jako zabezpieczeniem  wg zasad sztuki  a nie "po taniości" .

 

SZANOWNY KLIENCIE U NAS KUPUJESZ POLSKI PRODUKT WYSOKIEJ JAKOŚCI, NIE TANI CHIŃSKI WÓZEK  LUB CHIŃSKI - "UDAJĄCY POLSKI" KTÓRY PO 3-4 LATACH UŻYTKOWANIA NADAJE SIĘ DO WYMIANY CO GENERUJE KOSZTY NIE TYLKO WÓZKA ALE I PRAC SERWISOWYCH . … ORAZ  "PSUJE NERWY"....  każdego dnia sprzedajemy wózki do wymiany w bramach po 2-3-4- latach użytkowania, gdy zastosowano o 20 zł - 50 zł tańsze wózki albo tanie chińskie 5 rolkowe bez względu na wielkość bramy.

Brak opinii do tego produktu.

Formularz dodawania opinii


Oceń produkt
Czy polecasz produkt ?
     
Opinie podlegają weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia opinii, które zawierają wylgarne słownictwo, teksty reklamowe lub wypowiedzi nie związane z ocenianym produktem.